Serçe Development

Dijital Reklam Yönetimi

Serçe Development

Dijital Reklam Ajansı

Yeni müşterilere ulaşıp satışlarınızı arttırmanın en hızlı yolu.

Google Ads, Facebook, Instagram platformunda reklam yayınlamak diğer pazarlama stratejilerine oranla çok daha hızlı ve takip edilebilir bir yoldur. Eğer SEO Çalışması sonuçlarını beklemek istemiyorsanız, o sürede google ads veya facebook/instagram platformunda reklam yayınlayarak satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz..

Hemen Arayın Biz Sizi Arayalım
Dijital reklam ajansı
Hizmetler

Dijital Reklam Yönetimi

Google Search Reklamları

Google Arama Ağı Reklamlarınızı yönetirken maliyetinize oranla aldığınız tıklama sayısını arttırmayı hedefliyoruz.

Google Alışveriş Reklamları

İnternet ortamında ürün satışı sağlıyorsanız size önereceğimiz platform Google Alışveriş reklamları. Kullanıcılar ürünleriniz için belirlediğiniz anahtar kelime veya terimlerle arama yaptığında google alışveriş sonuçları arasında sizin ürünleriniz sponsorlu olarak ilk sıralarda listelenir.

Google Mobil Reklamcılık

Google verilerine göre kullanıcıların birçoğu mobil cihazlarında reklamları gördükten sonra ilgili web sitesini veya reklam verenin fiziksel mağazasını ziyaret ediyor. Siz de hizmetinizi internette tanıtmak ve yeni müşterilere ulaşmak için google Mobil reklamları tercih edebilirsiniz.

Youtube Reklam Verme

Bu reklam türünde yayınlamak için hazırladığınız reklam videolarınız hizmetinizin hedef kitlesinde bulunan kullanıcılara YouTube gibi video platformlarında gözükür. Google Video Reklamcılığı kullanıcıların ilgisini çekmesi ve harekete geçiriliği açısından gayet etkili bir reklam türüdür.

Aranma Hacmi & Dönüşüm Analizi

hizmet verdiğiniz/satış yaptığınız bölgede anahtar kelimelerin aylara göre ne kadar arandığını ve tahmini dönüşüm oranınızı analiz ediyoruz. Bu sayede Google Reklamlarına ne kadar bütçe gerekir sorusuna çözüm üretip en doğru miktar ile reklam vermenizi sağlıyoruz..

Google Ads & Facebook Reklam Dönüşüm Oranı Arttırma

Dönüşüm oranı google reklamlarına harcadığınız reklamların getirisini arttırmak için optimize etmeniz gereken en önemli faktörlerden biridir. ROAS (Reklam harcaması getirisi) katsayısı Satış yaptığınız ürünün veya hizmetin maliyetinin reklamlara harcadığınız tutar ile toplanıp kullanıcıya satış yaptığınız fiyata bölünmesi sonucu ortaya çıkar. Bu sizin harcadığınız paranın kaç katı kazanç sağladığınızı gösterir. Hemen arayın ve reklam getirinizi 5 katına kadar arttırın.

google adwords satış arttırma

Google ve Facebook Reklamlarıyla Yeni Müşterilere Ulaşın.

Yeni hedef kitlelere ulaştıkça google kitleler ve Facebook pixel dönüşümleri sayesinde benzer hedef kitleler oluşturup satışlarınızı arttırabilirsiniz..

Doğru reklam stratejisi kazanç getirir. Reklamlarınızı yönettiğimiz süreç boyunca kazançlarınızı arttırmak amacıyla çalışıyoruz. Sizin için en doğru reklam stratejisini seçip bütçenize oranla en yüksek satış sayısına ulaşmanız için çabalıyoruz.

Reklam vermeye başlamadan önce doğru anahtar kelimelerin tespiti büyük önem teşkil etmektedir. Geniş eşleşmeli kısa anahtar kelimelerin yanında LSI Keywords (uzun kuyruklu anahtar kelimeler) kullanımı da gereklidir..

Google Ads Anahtar Kelime Analizi

Hem sizin verdiğiniz hizmetler hem de kullanıcıların yapacağı aramalar ilişkilendirilerek en doğru ve isabetli anahtar kelimeler belirlenir. Ardından ulaşacağınız tahmini kitle ve alacağınız tıklama sayısı analiz edilir.

Google Ads Hedef Bölge ve Kitle Belirleme

Hizmet verdiğiniz/Satış yaptığınız bölge belirlenir ve Google Adwords Reklamlarında hedefleyeceğiniz potansiyel müşteri kitlesi oluşturulur.

Bu işlem hizmetinizle ilgilenmeyen kullanıcıların reklamalarınızı görmemesi ve gereksiz tıklama almamanız için çok büyük önem taşır. Google Ads platformunda reklam veren işletmelerin %80'i aldıkları tıklamaların dönüşüm sağlamamasından şikayetçi. Serçe Development sizin için reklamlarınızın en alakalı kategorilerde dönüşüm sağlama ihtimali en yüksek kullanıcılara gösterilmesi için çalışır.

Google Adwords Aranma Hacmi ve Dönüşüm Oranı Analizi

Anahtar kelimeleriniz ve hedef kitleniz belirlendikten sonra hizmet verdiğiniz/satış yaptığınız bölgede anahtar kelimelerin aylara göre ne kadar arandığını ve tahmini dönüşüm oranınızı analiz ediyoruz. Bu sayede Google Reklamlarına ne kadar bütçe gerekir sorusuna çözüm üretip en doğru miktar ile reklam vermenizi sağlıyoruz.

Bütçenizin doğru belirlenmemesi durumunda ortalamanın altında bir bütçeyle potansiyel müşterilerinizi elinizden kaçırabilirsiniz. Eğer bütçeniz rakiplerinizden çok daha fazla ise ve doğru optimizasyonlar sağlanmadıysa google reklamlarına harcadığınız miktar artacak, karlılık oranınız azalacaktır. Bu gibi durumlardan kaçınmak için Google reklamlarınızı Serçe Development'e emanet edin.

Reklam Yöneticisi ile Görüşün

Hemen Teklif Alın

Web sitenize facebook, instagram veya google'da reklam vermek için için hemen bir Dijital Reklam Uzmanı ile görüşün. En iyi stratejiyi belirleyip harekete geçelim.

Hemen Arayın

Bilgi Formu