SERÇE DEVELOPMENT

Hakkımızda

Misyonumuz

Her müşterinin isteklerinin dinlenmesi ve ihtiyaçlarının belirlenmesinin ardından ona özel olarak geliştirilecek çözümler sunmak, tüm süreçte %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışmak.

Vizyonumuz

Tüm platformlar için bireysel ve kurumsal müşterilerimizin dijital dünyadaki çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Türkiye'de hem online perakende satışı, hem de ihracatı desteklemek birincil gayemiz.

YOL HARİTAMIZ

Dünden Yarına

2011 yılından bu yana Serçe Development

2011

Ağustos 2011

İlk Projemiz

Zamanın popüler bir alanı olan Web Streaming'de ilk projemizi oluşturduk ve teslim ettik.

Haziran, 2014

Kurumsal Projelerin Başlangıcı

4 Yıllık süre boyunca kendimizi geliştirerek ihtiyaca özel yazılım konusunda uzman hale geldik.

Haziran, 2017

% Yerli E-Ticaret Yazılımı

Açık kaynak kodlu E-Ticaret yazılımlarının yetersizliğinden dolayı çıktığımız bu yolda 2017 yılının sonunda E-Ticaret yazılımımızı tamamladık. Her geçen gün geliştirmeye devam edeceğimize söz verdik.

Eylül, 2020

Serçe Development Doğdu

E-Ticaret yazılımı tamamlandıktan sonra portföyümüze SEO, Dijital Reklamcılık, Sosyal Medya Hizmetleri ve E-İhracat gibi diğer hizmetleri de ekledik ve Serçe Development çatısı altında hepsini birleştirdik.

Mart, 2021

E-Ticaret Mimarı

E-Ticaret paketlerimizi kullanan müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerden yola çıkarak E-Ticaret Mimarı projesini oluşturduk ve marka tescilini aldık.

Haziran, 2021

Kripto Para Borsası Likidite Yönetimi Yazılımı

Hem güvenlik hem likidite açısından kripto para borsalarının verimliliğini %100 arttıracak Likidite yönetimi yazılımı Analiq'i hayata geçirdik.

2022

Devam Edecek :)

Sizlere her geçen gün daha iyi çözümler sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. 2022 Yılında da Serçe Development'i takip edin, sektördeki en güncel çözümlerden yararlanın.
Kendinize Özel Bir Çözüm Mü Arıyorsunuz?

Hemen Serçe Development ile İletişime Geçin ve Detayları Görüşelim

Hemen Arayın